Norske arkitekters landsforbund

Adresse

Josefines gate 34, 0351 Oslo

Sentralbord

23 33 25 00

Filtrer på tema under for å finne riktig kontaktperson. Generelle spørsmål kan rettes til nal@arkitektforbundet.no.

Bibliotek
Navn
Stilling
E-post
Telefon

Pernille Mofjell
Biblioteksleder, medlemsrådgiver
pjm@arkitektforbundet.no
976 11 127

Bibliotek
Navn
Stilling
Biblioteksleder, medlemsrådgiver
E-post
pjm@arkitektforbundet.no
Telefon
976 11 127
Fagavdelingen
Navn
Stilling
E-post
Telefon

Bård Sødal Grasbekk
Ansvarlig, Bylivsenteret
bsg@arkitektforbundet.no
452 42 148

Daniel Lund Godbolt
Fagrådgiver
dlg@arkitektforbundet.no
408 83 308

Espen Vatn
Fagrådgiver (50 prosent)
espen@arkitektforbundet.no
977 790 70

Eva B. Storrusten
Fagrådgiver
ebs@arkitektforbundet.no
980 75 440

Gisle Nataas
Fagrådgiver, ansvarlig konkurranser og parallelle oppdrag
gna@arkitektforbundet.no
980 89 637

Kai Reaver
Fagsjef
kai@arkitektforbundet.no
412 47 091

Nina Koren
Prosjektleder kurs
nina@arkitektforbundet.no
403 41 993

Perann Sylvia Stokke
Fagrådgiver, lokalforeningskoordinator
pss@arkitektforbundet.no
911 82 626

Fagavdelingen
Navn
Stilling
Ansvarlig, Bylivsenteret
E-post
bsg@arkitektforbundet.no
Telefon
452 42 148
Stilling
Fagrådgiver
E-post
dlg@arkitektforbundet.no
Telefon
408 83 308
Stilling
Fagrådgiver (50 prosent)
E-post
espen@arkitektforbundet.no
Telefon
977 790 70
Stilling
Fagrådgiver
E-post
ebs@arkitektforbundet.no
Telefon
980 75 440
Stilling
Fagrådgiver, ansvarlig konkurranser og parallelle oppdrag
E-post
gna@arkitektforbundet.no
Telefon
980 89 637
Stilling
Fagsjef
E-post
kai@arkitektforbundet.no
Telefon
412 47 091
Stilling
Prosjektleder kurs
E-post
nina@arkitektforbundet.no
Telefon
403 41 993
Stilling
Fagrådgiver, lokalforeningskoordinator
E-post
pss@arkitektforbundet.no
Telefon
911 82 626
Generalsekretær
Navn
Stilling
E-post
Telefon

Kari Bucher
Generalsekretær
kari.bucher@arkitektforbundet.no
932 17 291

Generalsekretær
Navn
Stilling
Generalsekretær
E-post
kari.bucher@arkitektforbundet.no
Telefon
932 17 291
Kommunikasjon
Navn
Stilling
E-post
Telefon

Annicken Vargel
Kommunikasjonssjef, pressekontakt
annicken@arkitektforbundet.no
934 23 131

Børge Sildnes
Kommunikasjonsrådgiver, nettredaktør
borge@arkitektforbundet.no
957 32 539

Kommunikasjon
Navn
Stilling
Kommunikasjonssjef, pressekontakt
E-post
annicken@arkitektforbundet.no
Telefon
934 23 131
Stilling
Kommunikasjonsrådgiver, nettredaktør
E-post
borge@arkitektforbundet.no
Telefon
957 32 539
Marked
Navn
Stilling
E-post
Telefon

Peter Rånås
Markedssjef
peter@arkitektforbundet.no
907 68 100

Marked
Navn
Stilling
Markedssjef
E-post
peter@arkitektforbundet.no
Telefon
907 68 100
President
Navn
Stilling
E-post
Telefon

Adnan Harambasic
President
adnan@arkitektforbundet.no
473 56 130

President
Navn
Stilling
President
E-post
adnan@arkitektforbundet.no
Telefon
473 56 130
Tidsskriftet Arkitektur
Navn
Stilling
E-post
Telefon

Ando Woltmann
Redaksjonssjef
ando@arkitektur.no
957 56 615

Gaute Brochmann
Redaktør
gaute@arkitektur.no
924 97 413

Solveig Nygaard Langvad
Journalist
solveig@arkitektur.no
934 86 295

Torbjørn Tumyr Nilsen
Journalist
torbjorn@arkitektur.no
976 82 093

Torgeir Holljen Thon
Journalist
torgeir@arkitektur.no
957 93 015

Åsne Maria Gundersen (permisjon)
Redaksjonssekretær
redaksjon@arkitektur.no
465 03 437

Tidsskriftet Arkitektur
Navn
Stilling
Redaksjonssjef
E-post
ando@arkitektur.no
Telefon
957 56 615
Stilling
Redaktør
E-post
gaute@arkitektur.no
Telefon
924 97 413
Stilling
Journalist
E-post
solveig@arkitektur.no
Telefon
934 86 295
Stilling
Journalist
E-post
torbjorn@arkitektur.no
Telefon
976 82 093
Stilling
Journalist
E-post
torgeir@arkitektur.no
Telefon
957 93 015
Stilling
Redaksjonssekretær
E-post
redaksjon@arkitektur.no
Telefon
465 03 437
Økonomi
Navn
Stilling
E-post
Telefon

Anne Walseth
Controller
awa@arkitektforbundet.no
911 29 720

Bente Finstad
Økonomimedarbeider, medlemsrådgiver
bfi@arkitektforbundet.no
936 51 820

Økonomi
Navn
Stilling
Controller
E-post
awa@arkitektforbundet.no
Telefon
911 29 720
Stilling
Økonomimedarbeider, medlemsrådgiver
E-post
bfi@arkitektforbundet.no
Telefon
936 51 820
Arkitektenes hus
Navn
Stilling
E-post
Telefon

Lars Olav Jahre
Saja eiendom
loj@saja.no
-

Arkitektenes hus
Navn
Stilling
Saja eiendom
E-post
loj@saja.no
Telefon
-

Her finner du oss